Novinky

Kontakt

Mgr. Jana Válková

Adresa:

Na Konečné 32
Opava - Komárov
74770

IČO:

68326408

E-mail:

jana.valkova@korektury-jv.cz

Telefon:

          606 716 233Od objednání po zaplacení jazykové korektury

  1. Vyberte si způsob, jakým pošlete svou objednávku na jazykovou korekturu textu, viz Možnosti komunikace, nejlépe však pomocí e-mailu. Nezapomeňte prosím uvést údaje nutné pro fakturaci (název firmy, IČ, případně jméno a adresu), telefonický kontakt pro potvrzení objednávky jazykové korektury, způsob platby (bankovním převodem, složenkou nebo hotově).
  2. Potvrdím Vám objednávku e-mailem nebo formou SMS a sdělím Vám lhůtu dodání a cenovou kalkulaci za jazykovou korekturu textu. Bude-li nutné nějaké upřesnění nebo individuální domluva, zkontaktuji Vás. Práci na zakázce zahájím teprve po Vašem souhlasu s termínem dodání a cenou zakázky.
  3. Pošlu Vám v domluveném termínu a dohodnutým způsobem ( např. na Vaši e-mailovou adresu nebo poštou) opravený text a Vy mi potvrdíte jeho přijetí.
  4. Pošlu Vám fakturu za jazykovou korekturu textu v dohodnuté podobě ( elektronické, tištěné).
  5. Uskutečníte svou platbu. Tu je možno provést bankovním převodem, složenkou nebo osobně v hotovosti. U rozsáhlých prací obdržíte hotovou jazykovou korekturu textu teprve po zaslání fakturované částky na bankovní účet (neplatí pro stálé zákazníky).

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | výměna odkazů